24 Aralık 2019, Salı Ağrı, Türkiye

4/D Personel (İşçi) Alımı Sözlü Sınav Sonuç Duyurusu Hakkında


Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı 25.11.2019 - 29.11.2019 tarihleri arasında alınan başvurular için 10.12.2019 tarihinde Bakanlığımızca noter huzurunda kura çekim işlemi yapılmış olup Ağrı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünde yapılan Sözlü Sınava esas olmak üzere belirlenen asıl adayların belgeleri İl Müdürlüğümüzce teslim alınmıştır.

Adayların belgeleri inceleme komisyonu tarafından değerlendirilmiş olup sözlü sınava girmeye hak kazananlar 18-19.12.2019 tarihlerinde Ağrı Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nde sözlü sınava alınmıştır.

Sözlü Sınav sonrası Asıl ve Yedek olarak Sınavda başarılı olanların Listesi aşağıda belirtilmiştir.

Adaylar, sözlü sınav sonuçlarının açıklanmasından itibaren 3 (üç) iş günü içinde Sınav Kuruluna itiraz edebilir. T.C. Kimlik numarası, adı, soyadı, imza ve adresi olmayan dilekçeler, faks, posta veya e-posta yoluyla yapılan itirazlar ile süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.

Sınavı asil olarak kazanan adayların 27.12.2019 tarihinden itibaren 3 iş günü içerisinde 3 adet vesikalık fotoğrafla birlikte İl Müdürlüğümüze başvurarak "İşçi Atama Taahhüt ve Başvuru Formu"nu doldurup teslim etmeleri gerekmektedir.

İlanen duyurulur.


Duyuru'nun Dokümanları