…
…
…
…
…
…
23 Eylül 2019, Pazartesi Ağrı, Türkiye

Ağrı Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi Müdür Yardımcısı iken İzmir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne atanan Yusuf Devran ABDİOĞLU için Huzurevi Müdürlüğü tarafından veda programı düzenlendi.


Düzenlenen programa, İl Müdürümüz Mehmetşafi Erim, Huzurevi Müdürü Ahmet Polat,  Müdürlüğümüz personelleri ve  Huzurevi Müdürlüğü personelleri de katıldı
Programda konuşma yapan İl Müdürümüz Mehmetşafi Erim, "Huzurevi ve kamu düzenini sağlayarak yaşlılarımızın isteklerini ve memnuniyetini yerine getiren, ilimizde vermiş olduğu gayretli çalışmalarıyla, ekip ruhu bilinciyle çok önemli, kaydedeler işler yaptığını bizler yakinen biliyoruz. Bizler kendisinden bu süreç içerisinde çok memnun kaldık. İnşallah Rabbim de memnun olur. İzmir'e tayin edilmeniz de gösteriyor ki sizin donanımlı, liyakatli ve güvenilir bir personel olduğunuzu ortaya koyan iradeye saygı duyuyor sizin Türk bayrağının dalgalandığı her yerde layıkıyla görevinizi yerine getireceğinizi biliyor, yolunuz ve bahtınızın açık olmasını diliyorum" dedi.