…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
20 Kasım 2019, Çarşamba Ağrı, Türkiye

Çocuk Evleri Sitesi Etkinliği


 İl Müdürlüğümüze bağlı Çocuk Evleri Sitesinde koruma ve bakım altındaki çocuklar harika gösteriler yaparak ilgi odağı oldular. Etkinlik 1 dakikalık saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayıp, şiir, şarkılar ve sine-vizyon gösterileri ile devam etti.

 Çocuk Evleri Sitesi konferans salonunda düzenlene etkinliğe İl Müdürümüz Mehmetşafi Erim, İl Müdürümüzün eşi Sayın Meral Erim hanımefendi, İl Müdür Yardımcımız Vefa Çelik, Çocuk Hizmetleri Birim Sorumlusu Merve Şahin ve Huzurevinde Kalan yaşlılarımız ve çocuklarımız etkinliğe katıldı.

 İl Müdürümüz Erim; Kıymetli Müdürlerim, Sevgili Çocuklar, Değerli Yaşlılarımız, Hanımefendiler ve Beyefendiler hepinizi sevgiyle selamlıyorum. Diyerek sözlerine başladı.

 “Çocuk Evleri Sitesinde, Çocuk Destek Merkezinde Huzurevimizde ve tüm yatılı kuruluşlarımızda bu tür etkinliklerimizin olması çok mutluluk verici buralar zindana dönüşür bu tür faaliyetlerimiz olmasa. Her çocuğumuzu kendi yeteneğine göre eğitimlerini devam ettirmeliyiz. Çocuklarımız çok yetenekliler biraz eğitim versek yeteneklerini geliştirsek daha güzel gösteriler ortaya çıkar. Hayallerimiz ufuklarımızı belirler ne olursa olsun hayal etmek durumundayız ama iyiyi, güzeli ve kendimiz için toplum için ne faydalı ona bakmalıyız. Yetenekler var cevherler var bunları biraz daha işleyeceğiz parlayacaklar hem kendilerini mutlu edecek çocuklarımız hemde etrafı mutlu edecekler onlar bizim geleceğimiz”dedi.

 Çocukların hazırladıkları gösteriden keyif alan İl Müdürümüz Erim, memnuniyetini dile getirdi.

 İl Müdürümüz Erim; Başta Kuruluş Müdürümüz Nimet Koca olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim. dedi. Hatıra fotoğrafı çekildikten sonra etkinlik sona erdi.