…
…
…
…
…
23 Ocak 2021, Cumartesi Amasya Türkiye

Hassasiyetleri Hassasiyetimizdir


İl Müdürlüğümüzün hizmet modelleri kapsamında gönüllü olarak çalışan veya bu amaçla hizmet veren esnafları Amasya’da göreve başladığı günden itibaren il merkez ve ilçelere yapmış olduğu ziyaretlerde belirleyip sonrasında habersizce ziyaret ederek teşekkür eden İl Müdürümüz Ahmet KURT bu defa da Merzifon İlçesi’nde şehit yakınları ve gazilerimize ücretsiz hizmet veren iki esnaf lokantasını ziyaret etti.

Merzifon Otogarında hizmet veren “Gülen Köfte” ile “Meşhur Köfteci Kemal Usta’nın” şehit aileleri ve gazilerden ücret almayarak gösterdikleri hassasiyet karşısında İl Müdürümüz Ahmet KURT ve İl Sağlık Müdürü Dr. Öner NERGİZ kendilerine “Teşekkür Belgesi” verdi.  

İl Müdürümüz Ahmet KURT; böyle duyarlı esnaflarımızın İl Müdürlüğümüzün hizmetlerinin halkımıza duyurulmasında ve göstermiş oldukları duyarlılık sayesinde Amasya’mızda bilinç kazanılmasında ön ayak olduklarını, bu tarz örnek davranışların yayılarak diğer esnaflarımıza da sirayet edeceği ve bu bağlamda daha çok esnafımızla birlikte çalışacağımız inancında olduğunu söyledi."