İl Müdürümüz
Durmuş Ali DALDALLI
İl Müdürü

1975 Yılında Bolu’nun Gerede İlçesi Salur Köyünde doğdu. İlkokulu Salur Köyü’nde, orta ve lise eğitimini Gerede İmam Hatip Lisesi’nde, yükseköğrenimini Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Halk Eğitim Bölümü’nde ve 2019 yılında Yüksek Lisansını Karabük Üniversitesi Kamu Yönetimi alanında tamamladı.

Memuriyet hayatına Ağrı İli Hamur İlçesinde öğretmen olarak başlayıp daha sonra Bolu İli Gerede İlçesinde çeşitli okullarda rehber öğretmen olarak görev yaptı. Gerede Halk Eğitim Merkezi müdür yardımcılığı ve müdürlüğü görevlerinde bulundu.

2009 yılında Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Teşkilatı Yaygın Eğitim Enstitüsü’nde görev yapan Durmuş Ali Daldallı, 2012 yılında Karabük Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü, 2016 yılında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Politikalar Bakanlığı, Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğünde daire başkanı olarak atandı.

03 Ekim 2019 tarihinde Ankara Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak göreve başlayan Durmuş Ali Daldallı evli ve 3 çocuk babasıdır.