12 Aralık 2019, Perşembe

4/D Personel (İşçi) Alımı Belge Teslim İşlemleri


4/D Personel (İşçi) Alımı Belge Teslim İşlemleri hakkında aşağıda yazılı olan evrakların 12.12.2019-16.12.2019 tarihleri arasında İl Müdürlüklerine teslim edilmesi gerekmektedir.

BELGE TESLİM İŞLEMLERİ

 

KPSS sıralaması ve kura çekimi sonrası belirlenen asıl adaylar başvurmuş oldukları meslek kolu için aranan şartları taşıdıklarını belgeleyen evraklarını İl Müdürlüklerine teslim edeceklerdir.

 

Bu kapsamda adaylardan istenecek belgeler;

 

  • 1 adet kimlik fotokopisi,
  • Kimlik Bilgileri, Adli Durum, Askerlik Durumu (Erkek Adaylar İçin) ve İletişim Bilgileri için Beyan Formu (Beyan Formu örneği ektedir.),
  • Diploma fotokopisi (önlü arkalı) ve E-Devlet Sisteminden alınmış barkodlu mezun belgesi (İkisi bir arada verilecektir.), (Diplomanın aslı İl Müdürlüğü görevlisi tarafından görülerek, önlü-arkalı fotokopisi aslı gibidir onayı yapılacaktır.)
  • Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Sonuç Belgesi (KPSS kapsamındaki başvurular için KPSS P93 puan türünden altmış ve üzeri puan almış olmak),
  • Adayın başvuru yapmış olduğu ilanın özel şartında belirtilen sertifika. (Herhangi bir önlisans/ortaöğretim programından mezun olanlar için çocuk bakımı, hasta ve yaşlı bakımı, engelli bakımı ile ilgili sertifika)
  • Güvenlik Görevlisi olarak başvuru yapan adaylardan temel eğitim belgesi ve özel güvenlik kimlik kartı. (5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanunun 14'üncü maddesinde belirtilen özel güvenlik temel eğitimini başarıyla tamamlamış olmak. özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak)
  • Teknik Hizmet personeli olarak başvuru yapan ortaöğretim mezunu adaylardan varsa ateşçi belgesi veya kaloriferci belgesi. (Ateşçi belgesi veya kaloriferci belgesine sahip olanlar tercih sebebidir.)

 

(ASİL-YEDEK ADAY LİSTESİ)

HAK_AD HAK_SOYAD İlan Unvan IL
SEFA  BOR 5267174 Engelli Bakıcısı ANTALYA
ALİM  İBRAHİMOĞLU 5267174 Engelli Bakıcısı ANTALYA
YUSUF TOLGA  YİĞİTCAN 5269587 Çocuk Bakıcısı/Çocuk Bakım Elemanı ANTALYA
SERHAT  KALELİ 5269587 Çocuk Bakıcısı/Çocuk Bakım Elemanı ANTALYA
MEHMET  KÜÇÜKGÜÇLÜ 5269587 Çocuk Bakıcısı/Çocuk Bakım Elemanı ANTALYA