13 Aralık 2019, Cuma Balıkesir - Türkiye

4/D Sürekli İşçi Pozisyonunda Çalışacak Adayların Belge Teslim İşlemleri


İl Müdürlüğümüz ve Sosyal Hizmet Kuruluşlarında çalıştırılmak üzere 4857 sayılı İş kanunu esasları kapsamı ile 09.08.2009 tarihli ve 27314 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde, Sürekli İşçi Kadrosunda çalıştırılmak üzere belirsiz süreli sürekli işçilerin KPSS sıralaması ve kura çekimi sonuçlanmış olup, belirlenen asıl adayların başvurmuş oldukları meslek kolu için aranan şartları taşıdıklarını belgeleyen evrakları İl Müdürlüğümüze teslim etmeleri gerekmektedir.

Başvurular aşağıdaki evraklarla birlikte 12-16 Aralık 2019 tarihleri arasında, mesai saatleri dâhilinde (08:30-17:30), bizzat adayın kendisi tarafından İl Müdürlüğümüze gerçekleştirilecektir. Belgelerin eksiksiz olarak İl Müdürlüğümüze teslim edilmesi gerekmektedir ve belgelerini eksiksiz olarak teslim eden adaylar 18.12.2019 Çarşamba günü Saat: 10:00'da İl Müdürlüğümüz toplantı salonunda sözlü sınava tabi tutulacaktır.

            Bu kapsamda adaylardan istenecek belgeler;

  1. 1 adet kimlik fotokopisi,
  2. 1 adet vesikalık fotoğraf,
  3. Kimlik Bilgileri, Adli Durum, Askerlik Durumu (Erkek adaylar için) ve iletişim bilgileri için Beyan Formu (Beyan formu İl Müdürlüğünde doldurulacaktır.)
  4. Diploma fotokopisi (önlü arkalı) ve E-Devlet Sisteminden alınmış barkodlu mezun belgesi (İkisi bir arada verilecektir.), (Diplomanın aslı İl Müdürlüğü görevlisi tarafından görülerek, önlü-arkalı fotokopisi aslı gibidir onayı yapılacaktır.)
  5. Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Sonuç Belgesi (KPSS kapsamında başvurular için KPSS P93 puan türünden altmış ve üzeri puan almış olmak)
  6. Adayın başvuru yapmış olduğu ilanın özel şartında belirtilen sertifika. (Herhangi bir önlisans/ortaöğretim programından mezun olanlar için çocuk bakımı, hasta ve yaşlı bakımı, engelli bakımı ile ilgili sertifika)
  7. Güvenlik Görevlisi olarak başvuru yapan adayların temel eğitim belgesi ve özel güvenlik kimlik kartı. (5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanunun 14'üncü maddesinde belirtilen özel güvenlik temel eğitimi başarıyla tamamlamış olmak, özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak.)
  8. Teknik Hizmet personeli olarak başvuru yapan ortaöğretim mezunu adaylardan varsa ateşçi belgesi veya kaloriferci belgesi (Ateşli belgesi veya kaloriferci belgesine sahip olanlar tercih sebebidir.)

 

Kurum Adı : Balıkesir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü
Adres : Bahçelievler Mah. 100. Yıl Teknik Lisesi Cad. 121/A 10050 Altıeylül/Balıkesir Türkiye
Telefon 0266 249 42 93 - 0266 249 29 73