…
…
…
…
…
17 Mayıs 2019, Cuma

Engelliler Haftası ve Anneler Günü Programı


      İl Müdürlüğümüz tarafından, Engelsiz Yaşam, Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezimizde düzenlenen programa başta Sayın Valimiz Hasan Şıldak, eşi Fatma Nur Şıldak olmak üzere Garnizon Komutanı P. Alb. Hakan tutucu, eşi, Vali Yardımcısı Ali Nazım Balcıoğlu, İl Emniyet Müdürü Arif Çankal, eşi, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Orhan Kılıç, İl Müdürümüz Hasan Güven, Şehit Anneleri ve Engelli Anneleri katıldı.
    Program engelli öğrencilerimizin yaptıkları el işi sergisi açılışı ile başladı. Sayın Valimiz Hasan Şıldak, açılış sonrası sergiyi gezdi ve öğrencilerden yaptıkları el işleri ile ilgili bilgi aldı.
    Programın devamında Bucak İsmail-Şerife Sarı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezimiz tarafından hazırlanan programa geçildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan programda Sayın Valimiz Hasan Şıldak ve İl Müdürümüz Hasan Güven tarafından konuşma gerçekleşti. Sayın Valimiz Hasan Şıldak, protokol üyeleri, Şehit Anneleri ve Engelli Anneleri ile Rehabilitasyon Merkezindeki Çocuklar tarafından hazırlanan şiir ve çeşitli gösterileri beğeniyle izlediler, daha sonra program iftar yemeği ile son buldu.