…
…
…
…
…
07 Mayıs 2019, Salı

Ramazan Ayı'nın İlk İftarında Anlamlı Buluşma


Ramazan Ayı'nın İlk İftarında Anlamlı Buluşma

     Sayın Valimiz Hasan Şıldak eşi Fatma Nur Şıldak Hanımefendi ile birlikte, 11 ayın sultanı mübarek Ramazan Ayı'nın ilk iftarında Şehit ailelerimiz, Gazilerimiz ve  çocuk evlerimizde kalan yavrularımız ile iftarda bir araya geldi.
    Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Avşarhan’da düzenlenen, İl Merkezi ve İlçelerden gelen Şehit ve Gazi aileleri,  çocuk evlerinde kalan yavrularımızın onur konuğu olduğu iftar programına ev sahibi olarak başta Sayın Valimiz Hasan Şıldak ve eşi Fatma Nur Şıldak Hanımefendi olmak üzere,  Garnizon Komutanı P. Alb. Hakan Tutucu, eşi, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, eşi, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Nadir Yağcı, Adalet Komisyonu Başkanı Hacı Süleyman Arslan, eşi,  Vali Yardımcısı Mehmet Yıldız, Vali Yardımcısı Ali Nazım Balcıoğlu, eşi, İl Emniyet Müdürü Arif Çankal, eşi, İl Müdürümüz Hasan Güven, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Orhan Kılıç, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, eşi, AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, eşi ve Türkiye Muharip  Gaziler Derneği Burdur İl Temsilcisi Hasan Okyar katıldı.
     Ailelerle yakından ilgilenerek, sohbet eden Sayın Valimiz Hasan Şıldak, iftar programına katıldıkları için teşekkür etti. İftar sonrası İl Müftü V. Yüksel Güzel tarafından dua okundu.