…
…
…
…
…
…
…
13 Eylül 2019, Cuma

7’den 77’ye Aşure Etkinliği İle Ağızlarımız Tatlandı


Muharrem Ayı vesilesiyle Bursa Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüz bünyesinde koruma ve bakım altında bulunan kız çocuklarımız ile Hasan Öztimur Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinlerimiz “7’den 77’ye Aşure Etkinliğinde” buluştu.

Milli ve manevi değerlerimizi pekiştirmek, geleneklerimizi gelecek nesillere aktarmak amacı ile çocuklarımız, bakıcı anneleriyle birlikte yapmış olduğu aşureleri Huzurevinde kalan değerli büyüklerimize elleriyle ikram ettiler.

Nesillerin buluştuğu, ağızların tatlandığı etkinlikte İl Müdürümüz Erkut ÖNEŞ, İl Müdür Yardımcılarımız, Kuruluş Müdürlerimiz, Hayırsever Hasan ÖZTİMUR ve Oğlu Murat ÖZTİMUR, huzurevi sakinlerimiz ile çocuklarımız bir arada olmanın mutluluğunu yaşadı.

Hayırsever değerli büyüğümüz Hasan ÖZTİMUR gençlerimize çocukluğundan, öğrencilik yıllarından ve iş hayatından örnekler vererek azmin başarıyı açan kapılardan biri olduğunu belirtti. Çocuklarımıza hangi işi yapıyorsanız yapın sevgi ve inançla yapın mesajını verdi.

İl Müdürlüğü olarak çocuklarımıza ve etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.