…
…
…
…
…
…
…
…
27 Ocak 2020, Pazartesi Bursa, Türkiye

Uludağ Ticaret Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğünden Bir Dizi Ziyaret


26 Ocak Dünya Gümrük günü münasebetiyle Bursa Aile Çalışma ve Sosyal Hizmet İl Müdürlüğümüzü Uludağ Ticaret Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğü 23 Ocak Perşembe günü ziyaret ettiler.

İl Müdürümüz Hasan YILMAZ; Bölge Müdür Vekili Hüseyin ŞANVERDİ, Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet KÖSE, Bölge Müdür Yardımcısı Vekili Emrah ASLAN ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı. İl Müdür Yardımcımız Oya DEMİREL gerçekleşen ziyaretlerde kendilerine eşlik etti.

Bölge Müdür Vekili Hüseyin ŞANVERDİ ve beraberindeki heyet Sırameşeler Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünde çocuklarımızın yaşam alanlarını gezerek İl Müdürümüz Hasan YILMAZ’ dan kurumun işleyişi hakkında bilgiler aldılar. Çocuklarımızın atölye faaliyetleri ile yaptıkları el işlerini incelediler

Ardından Öztimurlar Huzurevi Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezinde yaşlılarımızla bir araya gelerek kendilerine hediyeler verdiler. Uzun uzun sohbet edip kazananın dostluk olduğu Bocce maçı yaptılar. Uludağ Ticaret Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğü olarak getirdikleri hediyelerle hoş sohbetleriyle çocuklarımızın ve yaşlılarımızın anılarında hoş bir hatıra bıraktılar.