…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
…
27 Aralık 2019, Cuma Merkez, Edirne - Türkiye

“Geleneksel Huzurevi Eğlencesi” Düzenlendi


Edirne Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüze bağlı Merkez Huzurevi Müdürlüğünde “Geleneksel Huzurevi” etkinliği düzenlendi.

Her yıl Trakya Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencilerinin uygulama etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen “Geleneksel Huzurevi Eğlencesi” 26.12.2019 tarihinde Huzurevi etkinlik salonunda gerçekleştirildi.

Düzenlenen etkinliğe; Edirne Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bilgin ÖZBAŞ, Huzurevi Müdürü Tamer TAHMAZOĞLU, Trakya Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğretim Üyesi Nevin AĞIR, Üniversite öğrencileri ve Huzurevi Sakinleri katılım sağladı.

Düzenlenen etkinlikte, “Stars Of Montana” “Quen’s Of The Dance” Barış Jakson ve Dans Grubu, modern dans figürlerini katılımcılara sergiledi.  Dans gösterimlerinin ardından Edirne İlhami Ertem Anadolu Lisesi Müzik Öğretmenleri Kadir Güler ve Bülent Örs saz eşliğinde davetlilere müzik dinletisi sundu. Müzik dinletisinin ardından Üniversite öğrencileri ve Huzurevi sakinleri tarafından canlandırılan kısa skeçler katılımcılar tarafından büyük bir dikkatle izlendi.

Eğlence sonunda; huzurevi sakinleri, üniversite öğrencileri ile geleneksel oyunlar oynadı. Gecenin düzenlenmesine destek sağlayan sponsorlar tarafından alınan hediyeler yaşlılara dağıtıldı.

Edirne Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bilgin ÖZBAŞ; Düzenlenen etkinlikte emeği geçen herkese tek tek teşekkür ederek, üniversite öğrencileri ve yaşlıların aynı kareye dahil olduğu hatıra fotoğrafı çektirdi.