…
…
…
…
…
…
25 Kasım 2019, Pazartesi

Öğretmenler Gününde Huzurevinde Konser


Edirne Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüze bağlı Edirne Huzurevi Müdürlüğünde hizmet almakta olan yaşlılarımız konser programında bir araya geldi.

24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle, Sunuculuğu Ayla CAN’ın yaptığı, Şef Fulya SOYATA yönetiminde Kadıköy Belediyesi Fasl-ı Pırlanta TSM Korosu gönüllüleri tarafından Edirne Huzurevi Huzurevi Konferans salonunda “Türk Sanat Müziği Konseri” düzenlendi. Düzenlenen konser programına Edirne Musiki Derneği üye/solistleri Yasemin SÖNMEZIŞIK ve Ömür Nur AR’da katılımları ve eşsiz seslendirmeleri ile eşlik etti.

Düzenlenen konser programına; Edirne Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bilgin ÖZBAŞ, Huzurevi Müdür Yardımcısı Ayşegül KILIÇ, Emekli Öğretmenler ve Huzurevi sakinleri katılım sağladı.

Program sonunda konuşma gerçekleştiren Edirne Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bilgin ÖZBAŞ; “ Başta Cumhuriyetimizin Kurucusu, Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Şehit olan ve Ebediyete intikal eden öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyor, şükranla anıyorum… Emekli öğretmenlerimiz ellerinden öpüyorum. Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum. Öğretmenler günü vesilesiyle konserin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Konser sonrası Koro Şefi Fulya SOYATA’ya Edirne Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bilgin ÖZBAŞ tarafından teşekkür plaketi ve çiçek takdimi yapıldı.