Yurtdışı Teşkilatı


ALMANYA

AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

Yurtdışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Vaşington Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği 2525 Massachusetts Avenue NW, 20008 Washington DC AB +1 202 612 6796   vasington@ailevecalisma.gov.tr

AVUSTRALYA

Yurtdışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Melburn Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği

24 Albert Road South Melbourne VIC 3205 -AVUSTRALYA

Posta adresi: PO BOX 323, South Melbourne, VIC. 3205

+61 3 96822182

+61 3 96966066

+61 3 96966046

0061 3 96966104 melburn@ailevecalisma.gov.tr

AVUSTURYA

Yurtdışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Bregenz Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Senderstrasse 10, 6960 Wolfurt / AVUSTURYA +43 5574 62518 +43 5574 62518 bregenz@ailevecalisma.gov.tr
Salzburg Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Strubergasse 9, 5020 Salzburg-Avusturya +43 662 424116 +43 662 424116 salzburg@ailevecalisma.gov.tr
Viyana Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Hietzinger Hauptstrasse 29 A 1130 Wien/Avusturya +43 187 60751 +43 187 61830 viyana@ailevecalisma.gov.tr

AZERBAYCAN

Yurtdışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Bakü Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Samed Vurgun Küçesi, No:134, Bakü-AZERBAYCAN +994124499503 +994124499504 baku@ailevecalisma.gov.tr

BELÇİKA

Yurtdışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Brüksel Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği 4.Rue Montoyer, 1000 Brüxelles - BELÇİKA +32 2 5133128 +32 2 5140748 bruksel@ailevecalisma.gov.tr
AB Nezdinde Türkiye Daimi Temsilciliği Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Avenue Des Arts 36-38 - 1040 Brussels - BELÇİKA +32 2 2896298 +32 2 5110450 abmus@ailevecalisma.gov.tr

BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ

Yurtdışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Abu Dabi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Embassyies Area, W59-02 /1, No:34, P.O.Box:3204, Abu Dhabi-UAE

+971 2 441 32 11

+971 2 410 99 15

+971 2 441 33 12 abudabi@ailevecalisma.gov.tr

CEZAYİR

Yurtdışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Cezayir Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Ambassade de Turquie á Alger, 21, Villa Dar El-Quard, Chm. de la Rochelle, Blvd. Col. Bougara Alger-16000/ALGERIE

+213 212 30004

+213 212 30060

00213 212 30112 cezayir@ailevecalisma.gov.tr

DANİMARKA

Yurtdışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Kopenhag Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Vestagervej 16, 2100 Kopenhaven - DANİMARKA +45 391 80125 +45 391 83388 kopenhag@ailevecalisma.gov.tr

FRANSA

Yurtdışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Lyon Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği 87, Rue de Sèze 69006 Lyon –FRANSA

+33 9 64 44 54 71

+33 4 72 83 98 57

+33 4 78 26 30 03 lyon@ailevecalisma.gov.tr
OECD Nezdinde Türkiye Daimi Temsilciliği Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği 9, Rue Alfred Dehodencq 75016-Paris +33 1 42889845 00 33 1 45272824 oecdmus@ailevecalisma.gov.tr
Paris Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği 44, rue de Sèvres, 92100 Boulogne - Billancourt - FRANSA +33 1 46990267 +33 1 46990267 paris@ailevecalisma.gov.tr
Strazburg Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği 10, Rue Auguste Lamey, 67000 Strasbourg / FRANS

+33 3 88371427

+33 9 54671427

+33 3 88379739 strazburg@ailevecalisma.gov.tr

HOLLANDA

Yurtdışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Deventer Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ateşeliği Keizerstraat 8, 7411 H.G. Deventer HOLLANDA +31 10 4144052

+31 570 611394

+31 570 619554

deventer@ailevecalisma.gov.tr
Lahey Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Jan Evertstr 15, 2514 BC Den-Haag - HOLLANDA +31 70 3620282 +31 70 3620117 lahey@ailevecalisma.gov.tr
Rotterdam Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Westblaak 2, 3012 KK Rotterdam - HOLLANDA

+31 10 4144052

+31 10 4132270

+31 10 4144052

+31 10 4114417

rotterdam@ailevecalisma.gov.tr

İNGİLTERE

Yurtdışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Londra Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Rutland Lodge , Rutland Gardens, London SW 7 1BW - İNGİLTERE +44 20 758 159 88 +44 20 759 169 11 londra@ailevecalisma.gov.tr

İSVEÇ

Yurtdışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Stokholm Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Dag Hammerskjölds Väg 20, 11527 Stokholm - İSVEÇ +46 8 660 35 50

+46 8 663 55 14

+46 8 663 35 14

stokholm@ailevecalisma.gov.tr

İSVİÇRE

Yurtdışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Zürih Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Weinbergstr. 65, CH- 8006 Zürich - İSVİÇRE +41 44 3639313 +41 44 3682919 zurih@ailevecalisma.gov.tr
Bern Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Lombachweg 33, CH-3006 Bern - İSVİÇRE +41 31 3510629 +41 31 3528819 bern@ailevecalisma.gov.tr
BM Cenevre Ofisi Nezdinde Türkiye Daimi Temsilciliği Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği 28 B. Chemin du Petit Saconnex,1211 Geneve 19- İSVİÇRE

+41 22 9185089

+41 22 7334987

+41 22 7340859 ilo@ailevecalisma.gov.tr

KANADA

Yurtdışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Ottava Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği 10 Lower Spadina, Suite 300, Toronto, ON M5V 2Z2 Kanada +1 416 5464466 +1 416 5464465 ottava@ailevecalisma.gov.tr

KATAR

Yurtdışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Doha Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği New Diplomatic Area, Katifiya Zone: 66 Al Rabwa St. 310 P.O. Box: 1977 Doha / QATAR +974 44 951317 +974 44 951320 doha@ailevecalisma.gov.tr

KAZAKİSTAN

Yurtdışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Astana Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Tashenov St. 3 010000 , Astana - KAZAKİSTAN +77 172 704666 +77 172 926874 astana@ailevecalisma.gov.tr

KUVEYT

Yurtdışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Kuveyt Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Embassy of the Republic of Turkey Block: 5, Yemen Street Plot No: I6 AL-DAIYA-KUWAIT Embassies Security Zone, Istiqlal Road)- KUVEYT +965 222 77413 +965 252 3049 kuveyt@ailevecalisma.gov.tr

KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ

Yurtdışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Lefkoşa Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Bedrettin Demirel Cad. Lefkoşa K.K.TÜRKİYE CUMHURİYETİ

+90392 600 31 00

+90392 22 72314 15

0392 227 37 17 lefkosa@ailevecalisma.gov.tr

LİBYA

Yurtdışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Trablus Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Turkish Embasy P.O.Box: 947, Tripoli - LİBYA +218 21 3401140 +218 21 3401146 trablus@ailevecalisma.gov.tr

RUSYA

Yurtdışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Moskova Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği 7 th. Rostovskiy Per.12 115127 Moscow/ Russian Federation

+7 926 7976434

+7 495 9944808

+7 495 9941147

+7 495 9565597 moskova@ailevecalisma.gov.tr

S.ARABİSTAN

Yurtdışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Cidde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği P.O.Box 70, Jeddah 21411- S.ARABİSTAN +966 2 6654873 +966 2 2840945 cidde@ailevecalisma.gov.tr
Riyad Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği P.O.Box : 94 390 Riyad, 11693 S.ARABİSTAN

+966 1 4887954

+966 1 4880101

+966 1 4887954 riyad@ailevecalisma.gov.tr

TÜRKMENİSTAN

Yurtdışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Aşkabat Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Shevchenko No: 9 Asgabat - TÜRKMENİSTAN

+99 312 392329

+99 312 379169

+99 312 942326 askabat@ailevecalisma.gov.tr