Yurt Dışı Teşkilatı


ALMANYA

AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

Yurt Dışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Vaşington Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği 2525 Massachusetts Avenue NW, 20008 Washington DC AB +1 202 612 6796   vasington@ailevecalisma.gov.tr

AVUSTRALYA

Yurt Dışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Melburn Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Level 8-24 Albert Road South VIC 3205 Melbourne/Avustralya

+61 3 96822184

0061 3 96822184 melburn@ailevecalisma.gov.tr

AVUSTURYA

Yurt Dışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Bregenz Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Senderstrasse 10, 6960 Wolfurt / AVUSTURYA +43 5574 62518 +43 5574 62518 bregenz@ailevecalisma.gov.tr
Salzburg Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Strubergasse 9, 5020 Salzburg-Avusturya +43 662 424116 +43 662 424116 salzburg@ailevecalisma.gov.tr
Viyana Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Hietzinger Hauptstrasse 29 A 1130 Wien/Avusturya +43 187 60751 +43 187 61830 viyana@ailevecalisma.gov.tr

AZERBAYCAN

Yurt Dışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Bakü Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Samed Vurgun Küçesi, No:134, PK: AZ 1022 Bakü-AZERBAYCAN +994124499503 +994124499504 baku@ailevecalisma.gov.tr

BELÇİKA

Yurt Dışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Brüksel Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Rue Montoyer 4, 1000 Bruxelles - BELÇİKA +32 2 5133128 +32 2 5133128 bruksel@ailevecalisma.gov.tr
AB Nezdinde Türkiye Daimi Temsilciliği Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Avenue Des Arts 36-38 - 1040 Brussels - BELÇİKA +32 2 2896298 +32 2 5110450 (Kançılarya) abmus@ailevecalisma.gov.tr

BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ

Yurt Dışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Abu Dabi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Embassyies Area, W59-02 /1, No:34, P.O.Box:3204, Abu Dhabi-UAE

+971 2 441 32 11

+971 2 410 99 15

+971 2 441 33 12 abudabi@ailevecalisma.gov.tr

CEZAYİR

Yurt Dışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Cezayir Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği 21, Villa Dar El-Quard, Chm. de la Rochelle, Blvd. Col. Bougara Alger-16000 Cezayir/Cezayir

+213 212 30004

00213 212 30112 cezayir@ailevecalisma.gov.tr

DANİMARKA

Yurt Dışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Kopenhag Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Vestagervej 16, 2100 Kopenhaven - DANİMARKA +45 391 01461 +45 392 01017 kopenhag@ailevecalisma.gov.tr

FRANSA

Yurt Dışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Lyon Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği 87, Rue de Sèze 69006 Lyon –FRANSA

+33 4 78 263003

+33 4 78263003 lyon@ailevecalisma.gov.tr
OECD Nezdinde Türkiye Daimi Temsilciliği Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği 9, Rue Alfred Dehodencq 75016-Paris/Fransa +33 4 28 89845 +33 1 45272824 oecdmus@ailevecalisma.gov.tr
Paris Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği 44, rue de Sèvres, 92100 Boulogne - Billancourt - FRANSA +33 1 46990267 +33 1 41314076 paris@ailevecalisma.gov.tr
Strazburg Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği 3 Rue Toreau 67000 Strasbourg/Fransa

+33 3 88371427

+33 957 194748 strazburg@ailevecalisma.gov.tr

HOLLANDA

Yurt Dışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Deventer Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ateşeliği Keizerstraat 8, 7411 H.G. Deventer HOLLANDA +31 570 619554

 

deventer@ailevecalisma.gov.tr
Lahey Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Jan Evertstr 15, 2514 BC Den-Haag - HOLLANDA +31 70 3617681   lahey@ailevecalisma.gov.tr
Rotterdam Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Westblaak 2, 3012 KK Rotterdam - HOLLANDA

+31 10 4144052

  rotterdam@ailevecalisma.gov.tr

İNGİLTERE

Yurt Dışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Londra Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Rutland Lodge , Rutland Gardens, London SW 7 1BW - İNGİLTERE +44 20 758 159 88 +44 20 759 169 11 londra@ailevecalisma.gov.tr

İSVEÇ

Yurt Dışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Stokholm Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Dag Hammarskjölds Vag 20 115 27 PO Box: 24105 10451 Stockholm/İsveç +46 8 4505103   stokholm@ailevecalisma.gov.tr

İSVİÇRE

Yurt Dışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Zürih Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşeliği Weinbergstr. 65, CH- 8006 Zürich - İSVİÇRE +41 44 3639313   zurih@ailevecalisma.gov.tr
Bern Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Lombachweg 33, CH-3006 Bern - İSVİÇRE +41 31 3510629 +41 31 3528819 bern@ailevecalisma.gov.tr
BM Cenevre Ofisi Nezdinde Türkiye Daimi Temsilciliği Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği 28 B, Chemin du Petit-Saconnex, 1209 Cenevre/İsviçre

+41 22 9185082

+41 22 7332797 ilo@ailevecalisma.gov.tr

KANADA

Yurt Dışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Ottava Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği 10 Lower Spadina, Suite 300, Toronto, ON M5V 2Z2 Kanada +1 416 5464466 +1 416 5464465 ottava@ailevecalisma.gov.tr

KATAR

Yurt Dışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Doha Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Al-Katifiya Zone 66 Al Rabwa Street 310 Diplomatic Arca Dafna P.O.Box: 1977 Doha/Katar +974 44 951317 +974 44 951320 doha@ailevecalisma.gov.tr

KAZAKİSTAN

Yurt Dışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Nur-Sultan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Taşenova Str. 3 010002 Nur-Sultan/Kazakistan +77 172 704666 +77 172 425605 nursultan@ailevecalisma.gov.tr

KUVEYT

Yurt Dışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Kuveyt Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Embassies Area, Block: 5 Yemen Street Plot No: I6 Kuveyt City/Kuveyt +965 222 77413 +965 252 3049 kuveyt@ailevecalisma.gov.tr

KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ

Yurt Dışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Lefkoşa Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Bedrettin Demirel Cad. 99010 Lefkoşa/KKTC

+90 392 6003119

+90 392 2273717 lefkosa@ailevecalisma.gov.tr

LİBYA

Yurt Dışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Trablus Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Turkish Embasy P.O.Box: 947, Tripoli - LİBYA +218 21 3401140 +218 21 3401146 trablus@ailevecalisma.gov.tr

RUSYA

Yurt Dışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Moskova Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği 7 Rostovskiy Peureulok 12 115127 Moskova/Rusya

+7 926 7976434

+7 495 9565597 moskova@ailevecalisma.gov.tr

S.ARABİSTAN

Yurt Dışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Cidde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği P.O.Box 70, Jeddah 21411 Jeddah/Suudi Arabistan +966 2 6654873 +966 2 2840945 cidde@ailevecalisma.gov.tr
Riyad Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği P.O.Box : 94 390 Riyad, 11693 Riyad/Suudi Arabistan

+966 1 4887954

+966 1 4880101

+966 1 4887954 riyad@ailevecalisma.gov.tr

TÜRKMENİSTAN

Yurt Dışı Birimi Adres Telefon Faks E-Posta
Aşkabat Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği Göroğlu Köçesi No:9 Aşkabat/Türkmenistan

+99 312 379169

+99 312 942326 askabat@ailevecalisma.gov.tr