İletisim




Bölümü Adı Soyadı Telefon Unvanı E-Posta
İSGÜM Başkanı Başkanlık Sekreterya 2695 Başkan eroltekce@ailevecalisma.gov.tr
İSGÜM Başkan Yrd. (Teknik) Uğur Öztürk 2695 Başkan Yardımcısı ugur.ozturk@ailevecalisma.gov.tr
İSGÜM Başkan Yrd. (İdari) Hasan OSMAN 2695 Başkan Yardımcısı hasan.osman@ailevecalisma.gov.tr
İSGÜM Başkan Yrd (Teknik) Gizem Naz DÖLEK 2695 Başkan Yardımcısı gizemnaz.dolek@ailevecalisma.gov.tr
. Özlem Orul 2647 İSG Uzmanı ozlem.yigit@ailevecalisma.gov.tr
Eğitim ve Organizasyon Bölümü Seçil Ceylan 2654 İSG Uzmanı - Bölüm Sorumlusu secilceylan@ailevecalisma.gov.tr
Eğitim ve Organizasyon Bölümü İlkay Yavuz 2588 İSG Uzmanı ilkay.yavuz@ailevecalisma.gov.tr
Eğitim ve Organizasyon Bölümü Fatma Taştan 2560 İSG Uzmanı fatma.caliskan@ailevecalisma.gov.tr
Eğitim ve Organizasyon Bölümü Vedat Hasbay 2681 Şef vhasbay@ailevecalisma.gov.tr
İdari ve Mali İşler Mahir Boyacı 2607 Memur mboyaci@ailevecalisma.gov.tr
İdari ve Mali İşler Şirin Geçer 2667 Teknisyen sgecer@ailevecalisma.gov.tr
İdari ve Mali İşler Muhammed Abdülkadir Kılıç 2623 Şoför abdulkadir.kilic@ailevecalisma.gov.tr
İdari ve Mali İşler Emincan Önol   Şoför emincan.onol@ailevecalisma.gov.tr
İdari ve Mali İşler Tolga Tanrıkulu   Şoför tolga.tanrikulu@ailevecalisma.gov.tr
İdari ve Mali İşler Ali Başkaya   Şoför ali.baskaya@ailevecalisma.gov.tr
İdari ve Mali İşler Mustafa Göktepe   Dağıtıcı mgoktepe@ailevecalisma.gov.tr
İdari ve Mali İşler Emrah Aydemir - Şoför emrah.aydemir@ailevecalisma.gov.tr
İdari ve Mali İşler Kazım Yüksekkaya 2602 Şoför kazim.yuksekkaya@ailevecalisma.gov.tr
İdari ve Mali İşler İsa Koç 2589 Aşçı ikoc@ailevecalisma.gov.tr
İdari ve Mali İşler Abdüllatif Türkan 2501 V.H.K.İ. abdullatif.turkan@ailevecalisma.gov.tr
İdari ve Mali İşler Süreyya Eryavuz 2664 Şube Müdürü seryavuz@ailevecalisma.gov.tr
İdari ve Mali İşler Feridun Erçin 2566 Şef feridun.ercin@ailevecalisma.gov.tr
İdari ve Mali İşler Ercan Koçak 2550 Şef ekocak@ailevecalisma.gov.tr
İdari ve Mali İşler İslam Şahin 2700 V.H.K.İ isahin@ailevecalisma.gov.tr
İdari ve Mali İşler Kazım Doğangün 2606 Şube Müdürü kdogangun@ailevecalisma.gov.tr
İdari ve Mali İşler Cengiz Demir 2531 Şef cengiz.demir@ailevecalisma.gov.tr
İdari ve Mali İşler Yasin Niyazibeyoğlu 2685 Teknisyen yniyazibeyoglu@ailevecalisma.gov.tr
İdari ve Mali İşler Mustafa Şahin 2629 V.H.K.İ mustafa_sahin@ailevecalisma.gov.tr
İdari ve Mali İşler Sabri Işık 2652 Dağıtıcı sabri@ailevecalisma.gov.tr
İdari ve Mali İşler Esra Kaya 2555 Memur esrakaya@ailevecalisma.gov.tr
İdari ve Mali İşler Ayşegül Tuna 2513 Hizmetli aysegul.vural@ailevecalisma.gov.tr
İdari ve Mali İşler Hikmet Acar - Şoför hikmet.acar@ailevecalisma.gov.tr
İdari ve Mali İşler İbrahim Ateş 2585 Teknisyen iates@ailevecalisma.gov.tr
İdari ve Mali İşler Saim Demir 2653 Teknisyen saimdemir@ailevecalisma.gov.tr
İdari ve Mali İşler Hasan Fentçi 2578 Teknisyen hfentci@ailevecalisma.gov.tr
İdari ve Mali İşler Mustafa Karadağ 2627 Şoför mkaradag@ailevecalisma.gov.tr
İdari ve Mali İşler Vedat Hançer 2680 Ambar Memuru vhancer@ailevecalisma.gov.tr
İdari ve Mali İşler Esma Sarı 2553 Teknisyen esaricelik@ailevecalisma.gov.tr
İdari ve Mali İşler Ayşe Dulkadir 2512 İşçi a.dulkadir@ailevecalisma.gov.tr
İdari ve Mali İşler Serdal Alçay 2660 Şoför salcay@ailevecalisma.gov.tr
İdari ve Mali İşler Mehmet Emin Gül 2610 V.H.K.İ. memingul@ailevecalisma.gov.tr
İdari ve Mali İşler Kazım Yüksek 2601 Memur kyuksek@ailevecalisma.gov.tr
İdari ve Mali İşler Muhammet Turalı 2622 Hizmetli mturali@ailevecalisma.gov.tr
İnsan Kaynakları Fatma Gönül Turan 2562 V.H.K.İ. fgturan@ailevecalisma.gov.tr
İnsan Kaynakları Barkın Güvel 2517 V.H.K.İ. barkin.guvel@ailevecalisma.gov.tr
İnsan Kaynakları Yunus Köker 2688 V.H.K.İ. yunus.koker@ailevecalisma.gov.tr
İnsan Kaynakları Büşra Demirhan 2524 Memur busra.demirhan@ailevecalisma.gov.tr
İş Ekipmanları Bölümü Ali Kaan ÇOKTU 2704 İSG Uzmanı - Bölüm Sorumlusu ali.coktu@ailevecalisma.gov.tr
İş Ekipmanları Bölümü Yusuf Ziya BOLAT 2705 İSG Uzmanı yusuf.bolat@ailevecalisma.gov.tr
İş Ekipmanları Bölümü Halil İbrahim Cesur 2577 Mühendis hicesur@ailevecalisma.gov.tr
İş Ekipmanları Bölümü Muhammed İkbal Kurt 2605 İSG Uzmanı milkurt@ailevecalisma.gov.tr
İş Ekipmanları Bölümü Murat Göçener 2624 İSG Uzmanı murat.gocener@ailevecalisma.gov.tr
İş Güvenliği Bölümü Şengül Coşar 6740 İSG Uzmanı - Bölüm Sorumlusu scosar@ailevecalisma.gov.tr
İş Güvenliği Bölümü Ekin Karakaya Özkan 2545 İSG Uzmanı ekin.karakaya@ailevecalisma.gov.tr
İş Güvenliği Bölümü Cansu Direk Ateş 2528 İSG Uzmanı cansu.direk@ailevecalisma.gov.tr
İş Güvenliği Bölümü Muhammed Raşit Aydos 2621 İSG Uzmanı mrasit.aydos@ailevecalisma.gov.tr
İş Güvenliği Bölümü Mert Durşen 2615 İSG Uzmanı mert.dursen@ailevecalisma.gov.tr
İş Güvenliği Bölümü Kübra Ünal Gülsoy 2604 İSG Uzmanı kubra.unal@ailevecalisma.gov.tr
İş Güvenliği Bölümü Nurullah Taş 2641 İSG Uzmanı nurullah.tas@ailevecalisma.gov.tr
İş Güvenliği Bölümü Merve Özdemir 2618 İSG Uzmanı merve.cakirli@ailevecalisma.gov.tr
İş Güvenliği Bölümü Dilan Yeşilyurt 2537 İSG Uzmanı dilan.yesilyurt@ailevecalisma.gov.tr
İş Güvenliği Bölümü Esin Pekpak Fındıkçıoğlu 2552 İSG Uzmanı esin.pekpak@ailevecalisma.gov.tr
İş Güvenliği Bölümü İsmail Görkem Gönenç 2593 İSG Uzmanı ismail.gonenc@ailevecalisma.gov.tr
İş Güvenliği Bölümü İbrahim Kır 2586 İSG Uzmanı ibrahim.kir@ailevecalisma.gov.tr
İş Hijyeni Fiziksel Faktörler Bölümü Ahmet Aydın Bıyık 2502 İSG Uzmanı ahmet.biyik@ailevecalisma.gov.tr
İş Hijyeni Fiziksel Faktörler Bölümü Mehmet Akif Tektaş 2609 İSG Uzmanı makif.tektas@ailevecalisma.gov.tr
İş Hijyeni Fiziksel Faktörler Bölümü Uğur Aydemir 2677 İSG Uzmanı ugur.aydemir@ailevecalisma.gov.tr
İş Hijyeni Fiziksel Faktörler Bölümü Abdulkadir Aslantaş 2500 İSG Uzmanı abdulkadir.aslantas@ailevecalisma.gov.tr
İş Hijyeni Fiziksel Faktörler Bölümü Hülya Kılınç Gökçe 2582 İSG Uzmanı hulya.kilinc@ailevecalisma.gov.tr
İş Hijyeni Fiziksel Faktörler Bölümü Gürkan Topçu 2573 İSG Uzmanı gurkan.topcu@ailevecalisma.gov.tr
İş Hijyeni Fiziksel Faktörler Bölümü Nermin Kavak 2633 Tekniker nkavak@ailevecalisma.gov.tr
İş Hijyeni Fiziksel Faktörler Bölümü Barış Konuklar 2516 İSG Uzmanı baris.konuklar@ailevecalisma.gov.tr
İş Hijyeni Fiziksel Faktörler Bölümü Damla Köle Savaş 2534 İSG Uzmanı damla.kole@ailevecalisma.gov.tr
İş Hijyeni Fiziksel Faktörler Bölümü Nejdet Öztürk 2632 İSG Uzmanı nejdet.ozturk@ailevecalisma.gov.tr
İş Hijyeni Fiziksel Faktörler Bölümü Ömer Doğru 2644 İSG Uzmanı - Bölüm Sorumlusu omer.dogru@ailevecalisma.gov.tr
İş Hijyeni Fiziksel Faktörler Bölümü Hacı Tuğrul Taştan 2575 İSG Uzmanı tugrul.tastan@ailevecalisma.gov.tr
İş Hijyeni Kimyasal Faktörler Bölümü Cemal Burak Yaşaroğlu 2530 İSG Uzmanı - Bölüm Sorumlusu cbyasaroglu@ailevecalisma.gov.tr
İş Hijyeni Kimyasal Faktörler Bölümü Bahar Tiryaki Boğa 2514 İSG Uzmanı btiryaki@ailevecalisma.gov.tr
İş Hijyeni Kimyasal Faktörler Bölümü Pınar Atabek 2649 Kimyager patabek@ailevecalisma.gov.tr
İş Hijyeni Kimyasal Faktörler Bölümü Eda Zabun 2544 Mühendis eda.zabun@ailevecalisma.gov.tr
İş Hijyeni Kimyasal Faktörler Bölümü Nilgün Arslan Yüksel 2635 Kimyager nayuksel@ailevecalisma.gov.tr
İş Hijyeni Kimyasal Faktörler Bölümü Petek Olgun 2648 Mühendis polgun@ailevecalisma.gov.tr
İş Hijyeni Kimyasal Faktörler Bölümü Hüseyin Suat Burçak 2583 İSG Uzmanı huseyin.burcak@ailevecalisma.gov.tr
İş Hijyeni Kimyasal Faktörler Bölümü Mert Demirdelen 2617 İSG Uzmanı mert.demirdelen@ailevecalisma.gov.tr
İş Hijyeni Kimyasal Faktörler Bölümü Kaan Özkahraman 2594 İSG Uzmanı kaan.ozkahraman@ailevecalisma.gov.tr
İş Hijyeni Kimyasal Faktörler Bölümü Murat Badik 2625 İSG Uzmanı murat.badik@ailevecalisma.gov.tr
İş Hijyeni Kimyasal Faktörler Bölümü Gönül Orhan 2571 İSG Uzmanı gonul.orhan@ailevecalisma.gov.tr
İş Hijyeni Kimyasal Faktörler Bölümü Nilay Gökkaya Akyol 2636 İSG Uzmanı nilay.akyol@ailevecalisma.gov.tr
İş Hijyeni Kimyasal Faktörler Bölümü Doğa Martı 2539 İSG Uzmanı doga.marti@ailevecalisma.gov.tr
İş Hijyeni Kimyasal Faktörler Bölümü Emine Tuğba Karadoğan 2547 İSG Uzmanı tugba.karadogan@ailevecalisma.gov.tr
İş Hijyeni Kimyasal Faktörler Bölümü Sabire Balcı 2651 İSG Uzmanı sabire.balci@ailevecalisma.gov.tr
İş Hijyeni Kimyasal Faktörler Bölümü Dilay Akgül 2538 İSG Uzmanı dilay.akgul@ailevecalisma.gov.tr
İş Hijyeni Kimyasal Faktörler Bölümü Yasemin Yamurluklu 2683 İSG Uzmanı yasemin.cenkciler@ailevecalisma.gov.tr
İş Hijyeni Kimyasal Faktörler Bölümü Selin Algan 2658 İSG Uzmanı selin.algan@ailevecalisma.gov.tr
İş Hijyeni Kimyasal Faktörler Bölümü Fidan Baransu 2567 Kimyager fidan.baransu@ailevecalisma.gov.tr
İş Hijyeni Kimyasal Faktörler Bölümü Tuncer Çankaya 2674 V.H.K.İ. tcankaya@ailevecalisma.gov.tr
İş Hijyeni Kimyasal Faktörler Bölümü Duygu Öztürk Özdoğan 2540 Kimyager duygu.ozturk@ailevecalisma.gov.tr
İş Sağlığı Laboratuvar Hizmetleri Bölümü Gökhan İlgün 2570 Biyolog - Bölüm Sorumlusu gilgun@ailevecalisma.gov.tr
İş Sağlığı Laboratuvar Hizmetleri Bölümü Sevinç Sazak 2662 Biyolog ssazak@ailevecalisma.gov.tr
İş Sağlığı Laboratuvar Hizmetleri Bölümü Fatma Hümeyra Sarı 2564 Teknisyen fatma.sari@ailevecalisma.gov.tr
İş Sağlığı Laboratuvar Hizmetleri Bölümü Davut Ölmez 2535 Laborant davut.olmez@ailevecalisma.gov.tr
İş Sağlığı Laboratuvar Hizmetleri Bölümü Fatih Ertürk 2558 Teknisyen fatih.erturk@ailevecalisma.gov.tr
İş Sağlığı Laboratuvar Hizmetleri Bölümü Gülşen Düğel 2574 Hemşire gdugel@ailevecalisma.gov.tr
İş Sağlığı Laboratuvar Hizmetleri Bölümü Gülay Baylam 2572 Hemşire gulay.baylam@ailevecalisma.gov.tr
İş Sağlığı Laboratuvar Hizmetleri Bölümü Mehtap Özdemir 2611 Hemşire mehtap.ozdemir@ailevecalisma.gov.tr
İş Sağlığı Laboratuvar Hizmetleri Bölümü Nazmiye Salkımtaş Baba 2631 Hemşire nazmiye.salkimtas@ailevecalisma.gov.tr
İş Sağlığı Laboratuvar Hizmetleri Bölümü Nuray Dursun 2639 Odyolog ndursun@ailevecalisma.gov.tr
İş Sağlığı Laboratuvar Hizmetleri Bölümü Kadriye Taş Kaya 2598 Sağlık Teknikeri (Odyoloji) ktas@ailevecalisma.gov.tr
İş Sağlığı Laboratuvar Hizmetleri Bölümü Burçak Narince Şanver 2521 Sağlık Teknisyeni (Radyoloji) bnarince@ailevecalisma.gov.tr
İş Sağlığı Laboratuvar Hizmetleri Bölümü Murat Doğan 2626 Sağlık Teknisyeni (Radyoloji) muratdogan@ailevecalisma.gov.tr
İş Sağlığı Laboratuvar Hizmetleri Bölümü Ali Demirci 2505 Sağlık Teknisyeni (Radyoloji) ali.demirci@ailevecalisma.gov.tr
İş Sağlığı Laboratuvar Hizmetleri Bölümü Melda Taşdemir 2612 Sağlık Teknisyeni (Radyoloji) melda.tasdemir@ailevecalisma.gov.tr
İş Sağlığı Önleyici Hizmetler Bölümü Deniz Tayfur 2536 İSG Uzmanı - Bölüm Sorumlusu deniz.tayfur@ailevecalisma.gov.tr
İş Sağlığı Önleyici Hizmetler Bölümü Selen Sözen 2656 Eczacı selen.sozen@ailevecalisma.gov.tr
İş Sağlığı Önleyici Hizmetler Bölümü Canan Yıldız 2526 Biyolog canan.yildiz@ailevecalisma.gov.tr
İş Sağlığı Önleyici Hizmetler Bölümü Ebru Uzun 2541 Biyolog ebruuzun@ailevecalisma.gov.tr
İş Sağlığı Önleyici Hizmetler Bölümü Burçin Hülya Güzel 2522 Mühendis burcin.guzel@ailevecalisma.gov.tr
İş Sağlığı Önleyici Hizmetler Bölümü Dr. Ümit Kadir Uğurçekiç 2679 Tabip umit.ugurcekic@@ailevecalisma.gov.tr
İş Sağlığı Önleyici Hizmetler Bölümü Dr. Nuri Vidinli 2640 Tabip nvidinli@ailevecalisma.gov.tr
İş Sağlığı Önleyici Hizmetler Bölümü Dr. Emine Kaplan 2546 Tabip ekaplan@ailevecalisma.gov.tr
İş Sağlığı Önleyici Hizmetler Bölümü Dr. Bülent Gedikli 2523 Tabip bgedikli@ailevecalisma.gov.tr
İş Sağlığı Önleyici Hizmetler Bölümü Dr. Bülent Şimşek 2686 Tabip bulent.simsek@ailevecalisma.gov.tr
İş Sağlığı Önleyici Hizmetler Bölümü Serra Ela 2661 Uzman Psikolog sela@ailevecalisma.gov.tr
Kalite Bölümü Yavuz Aydemir 2525 İsg Uzmanı (Bölüm Sorumlusu) yaydemir@ailevecalisma.gov.tr
Kalite Bölümü Işık Doğru 2584 İsg Uzmanı isik.karahan@ailevecalisma.gov.tr
Kalite Bölümü Songül Yücel 2663 Mühendis syucel@ailevecalisma.gov.tr
Kalite Bölümü Eylül Çebi 2556 Mühendis eylul.erdem@ailevecalisma.gov.tr
Kalite Bölümü Fatma Gülesin Yavuz 2563 İSG Uzmanı gulesin.yavuz@ailevecalisma.gov.tr
Kalite Bölümü Ahmet Yücel Kibaroğlu 2504 İSG Uzmanı akibaroglu@ailevecalisma.gov.tr
Kalite Bölümü Fatih Belendir 2557 Mühendis fbelendir@ailevecalisma.gov.tr
KKD Bölümü Betül Çavdar Kılınç 2519 İSG Uzmanı - Bölüm Sorumlusu bcavdar@ailevecalisma.gov.tr
KKD Bölümü Nilüfer Öney Özkan 2638 İSG Uzmanı nilufer.ozkan@ailevecalisma.gov.tr
KKD Bölümü Canberk Nuran 2527 İSG Uzmanı canberk.nuran@ailevecalisma.gov.tr
KKD Bölümü Şeniz Biçer 2666 İSG Uzmanı seniz.oge@ailevecalisma.gov.tr
KKD Bölümü Arda Nefes 2509 İSG Uzmanı arda.nefes@ailevecalisma.gov.tr
KKD Bölümü Mert Kaya 2616 İSG Uzmanı mert.kaya@ailevecalisma.gov.tr
KKD Bölümü Ali Burak Özdemir 2506 İSG Uzmanı ali.ozdemir@ailevecalisma.gov.tr
KKD Bölümü Raşit Yağmur 2650 İSG Uzmanı rasit.yagmur@ailevecalisma.gov.tr
KKD Bölümü Alper Yasin Özçelik 2508 İSG Uzmanı ayozcelik@ailevecalisma.gov.tr
KKD Bölümü Cihat İmancı 2532 İSG Uzmanı cimanci@ailevecalisma.gov.tr
KKD Bölümü Özlem Kaymaz 2646 İSG Uzmanı oilik@ailevecalisma.gov.tr
Kontrol Belgesi Bölümü Rüya Çaldıran Özdemir 2706 Kimyager ruya.ozdemir@ailevecalisma.gov.tr
Kontrol Belgesi Bölümü Fatma Özden Kutlu 2565 Mühendis okutlu@ailevecalisma.gov.tr
Kontrol Belgesi Bölümü Tayibe Kavak 2668 Fizikçi tayibe@ailevecalisma.gov.tr
Kontrol Belgesi Bölümü Kader Çelik 2595 Mühendis kader.celik@ailevecalisma.gov.tr
Kontrol Belgesi Bölümü Canpolat Çetin 2529 Mühendis canpolat.cetin@ailevecalisma.gov.tr
Kontrol Belgesi Bölümü Serap Zeyrek 2659 İSG Uzmanı szeyrek@ailevecalisma.gov.tr
Kontrol Belgesi Bölümü Yasemin Yüzgeç 2684 Kimyager yyuzgec@ailevecalisma.gov.tr
Kontrol Belgesi Bölümü Yücel Yeniçeri 2690 Mühendis yyeniceri@ailevecalisma.gov.tr
Kontrol Belgesi Bölümü Mustafa Kılıç 2628 Kimyager mukilic@ailevecalisma.gov.tr
Kontrol Belgesi Bölümü Selahattin Çetin 2655 Mühendis - Bölüm Sorumlusu selahattincetin@ailevecalisma.gov.tr
Kontrol Belgesi Bölümü Tülay Genç 2676 Kimyager tgenc@ailevecalisma.gov.tr
Kontrol Belgesi Bölümü Oya Turfan 2642 Kimyager ocandar@ailevecalisma.gov.tr
Laboratuvar Yetkilendirme Bölümü Meltem Mete Kılıç 2613 Mühendis - Bölüm Sorumlusu mmetekilic@ailevecalisma.gov.tr
Laboratuvar Yetkilendirme Bölümü Kağan Yücel 2599 Mühendis kyucel@ailevecalisma.gov.tr
Laboratuvar Yetkilendirme Bölümü Tuba Ekincioğlu 2671 Mühendis tekincioglu@ailevecalisma.gov.tr
Laboratuvar Yetkilendirme Bölümü Hatice Sağlam 2580 Mühendis hsaglam@ailevecalisma.gov.tr
Laboratuvar Yetkilendirme Bölümü Yunus Kısa 2689 İSG Uzmanı ykisa@ailevecalisma.gov.tr
Laboratuvar Yetkilendirme Bölümü Ömer Oran 2643 İSG Uzmanı omer.oran@ailevecalisma.gov.tr
Laboratuvar Yetkilendirme Bölümü Kadir Kadiroğulları 2596 İSG Uzmanı kadir.kadirogullari@ailevecalisma.gov.tr
Laboratuvar Yetkilendirme Bölümü Kadriye Çınar 2597 İSG Uzmanı kadriye.cinar@ailevecalisma.gov.tr
Laboratuvar Yetkilendirme Bölümü Meryem Karabulut 2619 İSG Uzmanı meryem.karabulut@ailevecalisma.gov.tr
Laboratuvar Yetkilendirme Bölümü Ebru Üstün 2542 Kimyager ebru.ustun@ailevecalisma.gov.tr
Laboratuvar Yetkilendirme Bölümü Selim Çal 2657 İSG Uzmanı selim.cal@ailevecalisma.gov.tr
Laboratuvar Yetkilendirme Bölümü Esra Yılmaz 2554 Mühendis eyilmaz@ailevecalisma.gov.tr
Laboratuvar Yetkilendirme Bölümü Ayşe Erim 2511 Kimyager aerim@ailevecalisma.gov.tr
Laboratuvar Yetkilendirme Bölümü Tuna Orul 2672 İSG Uzmanı torul@ailevecalisma.gov.tr
Laboratuvar Yetkilendirme Bölümü Berk Atlı 2518 İSG Uzmanı batli@ailevecalisma.gov.tr
Maaş Tahakkuk Fatih Güngör 2559 V.H.K.İ. fatih.gungor@ailevecalisma.gov.tr
Maaş Tahakkuk Turhan Ünlü 2675 Şef tunlu@ailevecalisma.gov.tr
Maaş Tahakkuk Mevlüt Eskiköy 2620 V.H.K.İ. mevlut.eksikoy@ailevecalisma.gov.tr
Maaş Tahakkuk Ali Ekber Gürsu 2507 Şef agursu@ailevecalisma.gov.tr
Proje ve Veri Analizi Ahmet Serdar Sevinç 2503 İSG Uzmanı - Bölüm Sorumlusu asevinc@ailevecalisma.gov.tr
Proje ve Veri Analizi Nihat Eğri 2634 İSG Uzmanı negri@ailevecalisma.gov.tr
Proje ve Veri Analizi Şehmus Ünverdi 2665 İSG Uzmanı sehmus.unverdi@ailevecalisma.gov.tr
Proje ve Veri Analizi Tolga Eray Boğa 2670 Mühendis teboga@ailevecalisma.gov.tr
Proje ve Veri Analizi Eren Savaş 2551 İSG Uzmanı eren.savas@ailevecalisma.gov.tr
Proje ve Veri Analizi Ebru Seda Akbaş 2543 İSG Uzmanı ebru.ufuk@ailevecalisma.gov.tr
Proje ve Veri Analizi Betül Canan Özkahraman 2520 İSG Uzmanı betul.peker@ailevecalisma.gov.tr
Proje ve Veri Analizi Hülya Ünver 2581 İSG Uzmanı hulya.unver@ailevecalisma.gov.tr
Satınalma ve Hakediş Ferhat Şahin 2707 Mühendis ferhat.sahin@ailevecalisma.gov.tr
Satınalma ve Hakediş İsmail Atalay 2592 V.H.K.İ. iatalay@ailevecalisma.gov.tr
Strateji ve Uluslararası İşbirlikleri Bölümü Aygül Gürel 2510 İSG Uzmanı - Bölüm Sorumlusu aygul.gurel@ailevecalisma.gov.tr
Strateji ve Uluslararası İşbirlikleri Bölümü Halil Demirel 2576 İSG Uzmanı halil.demirel@ailevecalisma.gov.tr
Strateji ve Uluslararası İşbirlikleri Bölümü Meriç Ünver 2614 İSG Uzmanı meric.unver@ailevecalisma.gov.tr
Strateji ve Uluslararası İşbirlikleri Bölümü Fatma Aydın 2561 Kimyager fatma.aydin@ailevecalisma.gov.tr
Strateji ve Uluslararası İşbirlikleri Bölümü Fatih Erel 6271 İSG Uzmanı fatih.erel@ailevecalisma.gov.tr