T.C. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı

Güncellenen web site adresimiz "www.aile.gov.tr" ile devam etmek için aşağıdaki butonu kullanınız.

Tıklayın

T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı

Güncellenen web site adresimiz "www.csgb.gov.tr" ile devam etmek için aşağıdaki butonu kullanınız.

Tıklayın

T.C. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı

Güncellenen web site adresimiz "www.aile.gov.tr" ile devam etmek için aşağıdaki butonu kullanınız.

Tıklayın

T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı

Güncellenen web site adresimiz "www.csgb.gov.tr" ile devam etmek için aşağıdaki butonu kullanınız.

Tıklayın
13 Aralık 2019, Cuma Karaman, Türkiye

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Karaman İl Müdürlüğü Sürekli İşçi Alımı Duyurusu


   Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı taşra teşkilatı  il müdürlükleri ve sosyal hizmet kuruluşlarında çalıştırılmak üzere 4857 sayılı İş Kanunu esasları kapsamı ile 09.08.2009 tarihli ve 27314 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul  ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde Sürekli İşçi Kadrosunda çalıştırılmak üzere aşağıda bulunan sayı ve unvanlarda Belirsiz Süreli Sürekli İşçi alınacaktır.

   Başvurular 29.11.2019 tarihinde tamamlanmış olup belirlenen 4 katı aday listesi aşağıda belirtilmiştir. Belgelerin alınması, incelenmesi, sözlü sınav yapılması, sonuçların ilan edilmesi ve itirazların değerlendirilmesi iş ve işlemleri İl Müdürlüğümüzce gerçekleştirilecek olup, aşağıda belirtilen şekilde gerçekleşecektir.

BELGE TESLİM İŞLEMLERİ

   Bakanlığımız Sürekli İşçi Kura Sonuçları Sorgulama ekranında TC Kimlik Numarası ile sorgulama yaptığında Sözlü Sınava Katılmaya Hak Kazandığı belirtilen adayların listesi aşağıda verilmiştir.  Listede ismi bulunan adaylar aşağıda belirtilen  belgeleri Karaman Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünde  kurulan Belge İnceleme Komisyonuna  13.12.2019/16.12.2019  (Cumartesi-Pazar dahil 09:00-16:00) 08:00-17:00 saatleri arasında şahsen teslim edeceklerdir.  Posta yolu ile gönderilen belgeler kabul edilmeyecektir. 16.12.2019 Pazartesi günü saat 17:00’dan sonra teslim edilen belgeler işleme alınmayacaktır.

   Belgeler İl Müdürlüğünde kurulan İnceleme Komisyonu tarafından  incelenecek, evrakları eksiksiz teslim eden ve hazırlanan ilanda belirtilen şartları taşıdığı belirlenen adaylar sözlü sınava girmeye hak kazanacaklardır.

   SÖZLÜ SINAV  17.12.2019/20.12.2019 tarihlerinde yapılacak olup hangi adayın hangi tarihte  sözlü sınava gireceği aşağıda belirtilmiştir. Belirtilen tarihte sözlü sınava girmeyen aday  sınava girmemiş kabul edilecek olup, başarısız sayılacaktır.

   Nihai listede yer alan adaylara Bakanlık/İl Müdürlüğü internet sayfasında ilan edilen duyuru haricinde ayrıca yazılı tebliğ yapılmayacaktır.

   Sözlü Sınav  sonuçlarına itiraz 3 gün boyunca (24.12.2019/26.12.2019) İl Müdürlüğüne yapılacaktır.

   Kesin sonuçlar 27.12.2019 tarihinde Bakanlık/İl Müdürlüğü  internet sayfasında yayınlanacaktır.

ADAY LİSTESİ için TIKLAYINIZ

İSTENİLEN BELGELER

  • 1 Adet Kimlik Fotokopisi
  • Kimlik Bilgileri, Adli Durum, Askerlik Durumu ve İletişim Bilgileri için
  • BEYAN FORMU için TIKLAYINIZ  (Bu form adayın kendisi tarafından bilgisayar üzerinde doldurulacaktır. Elle doldurulan form kabul edilmeyecektir.)
  • Diploma Fotokopisi ( önlü arkalı) ve E-Devlet Sisteminden alınmış barkodlu mezun belgesi (ikisi de aynı anda verilecektir.) Diplomanın aslı İl Müdürlüğü personeli tarafından görülerek ölü arkalı fotokopisi aslı gibidir onayı yapılacaktır.
  • KPSS Sonuç Belgesi (KPSS kapsamındaki tercihler için KPSS P93 Puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak gerekmektedir.)
  • Adayın başvuru yaptığı ilanın özel şartında belirtilen sertifika. (Herhangi bir önlisans/ortaöğretim programından mezun olanlar için çocuk bakımı, hasta ve yaşlı bakımı, engelli bakımı ile ilgili sertifika)
  • Güvenlik Görevlisi olarak başvuru yapan adaylardan temel eğitim belgesi ve özel güvenlik kimlik kartı (5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanunun 14. Maddesinde belirtilen Özel  Güvenlik Temel Eğitimini  başarıyla tamamlamış olmak ve Özel Güvenlik Kimlik Kartına sahip olmak)
  • Teknik Hizmet personeli olarak başvuru yapan ortaöğretim mezunu adaylardan varsa ateşçi belgesi ya da kaloriferci belgesi. (Ateşçi belgesi ya da kaloriferci belgesi sahibi olanlar tercih sebebidir.)

 

SÖZLÜ SINAV TARİHLERİ

 

  18 ARALIK 2019

 

 Saat          10:00      Güvenlik Görevlisi (Silahsız)

 Saat           14:00      Çocuk Bakıcısı/Çocuk Bakım Elemanı