11 Aralık 2019, Çarşamba

Sürekli İşçi Pozisyonlarına Mülakata Hak Kazanan Adaylardan İstenilen Belgelere İlişkin Duyuru


 

İl Müdürlüğümüze bağlı kuruluşlarda çalıştırılmak üzere kura çekimi sonrası belirlenen asil adaylar başvurmuş oldukları meslek kolu için aranan şartları taşıdıklarını belgeleyen evraklarını  12-16 ARALIK 2019 tarihleri arasında il müdürlüğümüze teslim etmeleri gerekmektedir.

 

Bu kapsamda adaylardan istenecek belgeler;

      1)1 adet kimlik fotokopisi,

     2) Kimlik Bilgileri, Adli Durum, Askerlik Durumu (Erkek Adaylar İçin) ve İletişim Bilgileri için Beyan Formu (Beyan Formu örneği ektedir.),

    3)Diploma fotokopisi (önlü arkalı) ve E-Devlet Sisteminden alınmış barkodlu mezun belgesi (İkisi bir arada verilecektir.), (Diplomanın aslı İl Müdürlüğü görevlisi tarafından görülerek, önlü-arkalı fotokopisi aslı gibidir onayı yapılacaktır.)

   4)Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Sonuç Belgesi (KPSS kapsamındaki başvurular için KPSS P93 puan türünden altmış ve üzeri puan almış olmak),

   5)Adayın başvuru yapmış olduğu ilanın özel şartında belirtilen sertifika. (Herhangi bir önlisans/ortaöğretim programından mezun olanlar için çocuk bakımı, hasta ve yaşlı bakımı, engelli bakımı ile ilgili sertifika)

  6)Güvenlik Görevlisi olarak başvuru yapan adaylardan temel eğitim belgesi ve özel güvenlik kimlik kartı. (5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanunun 14'üncü maddesinde belirtilen özel güvenlik temel eğitimini başarıyla tamamlamış olmak. özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak)

7)Teknik Hizmet personeli olarak başvuru yapan ortaöğretim mezunu adaylardan varsa ateşçi belgesi veya kaloriferci belgesi. (Ateşçi belgesi veya kaloriferci belgesine sahip olanlar tercih sebebidir.)

Not: Beyan Formunu indirmek için tıklayınız.