03 Nisan 2019, Çarşamba

Koruyucu Önleyici Hizmetler Kapsamında Sosyal Hizmet Merkezlerinin Desteklenmesi Projesi Kapsamında Personel Alımı İlanı


Koruyucu Önleyici Hizmetler Kapsamında Sosyal Hizmet Merkezlerinin Desteklenmesi Projesi Kapsamında İstihdam Edilecek Personel Görüşmesi Hakkında

Geçici koruma statüsüne sahip yabancıların Bakanlığımız tarafından sunulan hizmetlere erişimini arttırmak amacıyla Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu (UNFPA) tarafından istihdam edilmek üzere 19 il 20 Sosyal Hizmet Merkezinde “Koruyucu Önleyici Hizmetler Kapsamında Sosyal Hizmet Merkezlerinin Desteklenmesi Projesi” kapsamında proje sürecince (31.05.2019 tarihine kadar) çalıştırılmak üzere Psikolog, Vaka Danışmanı, Öğretmen, Çocuk Eğiticisi, Tercüman ve Hizmet Aracısı için başvurular alınmış olup başvuru süresi 19.03.2018 tarihinde tamamlanmıştır.

İl Müdürlüğümüz tarafından başvurusu alınan adayların görüşmeleri 5 Nisan 2018 tarihlerinde Ek-2 de belirtilen saatler arasında yapılacaktır.

Adaylar Malatya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünde ekli listede belirtilen tarih, gün ve saatte hazır bulunacaklardır.

Adaylar görüşmeye kimlik tespitinde kullanılmak üzere nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesi gibi fotoğraflı, geçerli bir kimlik belgesini yanlarında bulunduracaklardır. Yabancı uyruklu adaylar ise kimlik tespitinde kullanılmak üzere 99 ile başlayan yabancı kimlik kartını yanlarında bulunduracaklardır.

Görüşme Yeri :
Malatya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 3. Kat Toplantı Salonu
Görüşme Saati :09:00-18:00 arasında gerçekleşecek.

http://malatya.aile.gov.tr/data/5ac38977290eac33708ac506/İsim Listesi.pdf