12 Aralık 2019, Perşembe Mersin Türkiye

Sürekli İşçi Kura Sonuçları


Sürekli İşçi Kura Sonuçları açıklanmış olup; 12.12.2019- 16.12.2019 tarihine kadar (mesai saati bitimine kadar) istenilen evrakların İl Müdürlüğümüze teslim edilmesi gerekmektedir.

Belirtilen tarihlerde evrak teslimi yapmayan adaylar, sözlü sınavdan feragat etmiş sayılırlar.

Evrak Teslimi Yapılacak Adres:

Mersin Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü

Adres: Çankaya Mah. 4716 Sok N:16 Akdeniz /MERSİN

Telefon : 237 61 07 

SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI İSTENİLEN BELGELER

  • 1 adet kimlik fotokopisi,
  • Kimlik Bilgileri, Adli Durum, Askerlik Durumu (Erkek Adaylar İçin) ve İletişim Bilgileri için Beyan Formu (Beyan Formu örneği ektedir.),
  • Diploma fotokopisi (önlü arkalı) ve E-Devlet Sisteminden alınmış barkodlu mezun belgesi (İkisi bir arada verilecektir.), (Diplomanın aslı İl Müdürlüğü görevlisi tarafından görülerek, önlü-arkalı fotokopisi aslı gibidir onayı yapılacaktır.)
  • Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Sonuç Belgesi (KPSS kapsamındaki başvurular için KPSS P93 puan türünden altmış ve üzeri puan almış olmak),
  • Adayın başvuru yapmış olduğu ilanın özel şartında belirtilen sertifika. (Herhangi bir önlisans/ortaöğretim programından mezun olanlar için çocuk bakımı, hasta ve yaşlı bakımı, engelli bakımı ile ilgili sertifika)
  • Güvenlik Görevlisi olarak başvuru yapan adaylardan temel eğitim belgesi ve özel güvenlik kimlik kartı. (5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanunun 14'üncü maddesinde belirtilen özel güvenlik temel eğitimini başarıyla tamamlamış olmak. özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak)
  • Teknik Hizmet personeli olarak başvuru yapan ortaöğretim mezunu adaylardan varsa ateşçi belgesi veya kaloriferci belgesi. (Ateşçi belgesi veya kaloriferci belgesine sahip olanlar tercih sebebidir.)

 


Duyuru'nun Dokümanları