Gökmen OĞRAŞ
                       

ÇOCUK HİZMETLERİ,ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLER, BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ve PROJE BİRİMLERİNDEN SORUMLU

 

       1977 Merkez/Malatya doğumlu, evli ve iki çocuk babasıdır. İlk öğrenimini Muş ilinde, orta öğrenimini ise Malatya ilinde tamamlamıştır. Sonrasında sırasıyla Malatya İnönü Üniversitesi Meslek Yüksek Okulun Elektrik bölümü, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde Kamu Yönetimi Bölümü ve Muş Alparslan Üniversitesinde Adalet Bölümünde Formasyon Eğitimini tamamlamıştır.

Memuriyet hayatına 2006 yılında Muş Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu Genel Müdürlüğüne bağlı Yetiştirme Yurdu Müdürlüğünde Yurt Yönetim Memuru olarak başladı. 2017 yılında Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak devam eden OĞRAŞ, 2018 yılı  itibariyle Muş Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünde, İl Müdür Yardımcısı olarak Vekaleten atanmış ancak 2019 yılında görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavı sonucunda Malazgirt Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğüne Kuruluş Müdür Yardımcısı olarak ataması gerçekleşmiştir.

     2018 yılından bu yana vekaleten İl Müdür Yardımcılığı görevini ifa eden OĞRAŞ halen aktif bir şekilde bu görevine devam etmektedir.