…
…
…
…
…
…
28 Ocak 2020, Salı Osmaniye

Sayın Valimiz Ömer Faruk Coşkun, Şehitlerimizin Ailelerini Ve Gazimizi Ziyaret Etti


Sayın Valimiz Ömer Faruk Coşkun, Şehidimiz Polis Memuru Veli Körz, Şehidimiz Polis Memuru Fırat Ulaş’ın aileleri ile Gazimiz Jandarma Uzman Çavuş Hilmi Demirel ve ailesini evlerinde ziyaret etti. Ziyarette Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz Hamit Coşkun’da yer aldı.

 

Şehitlerimizin aileleri, gazimiz ve ailesi ile bir süre sohbet eden Sayın Valimiz Ömer Faruk Coşkun, “Devletimiz ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda etmiş şehitlerimiz ve canlarını hiçe saymış gazilerimiz, hepimizin gönlünde müstesna bir yere sahiptir. Bu nedenle sık sık şehitlerimizin kıymetli bir emaneti olan ailelerini ve kahraman gazilerimizi ziyaret ediyor; bir sıkıntıları, bir sorunları varsa çözmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu vesile ile tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabırlar diliyorum. Gazilerimize de aileleri ile birlikte sağlıklı ve uzun bir ömür temenni ediyorum.” diye konuştu.

 

Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden Şehitlerimizin aileleri ve Gazimiz, Sayın Valimiz Ömer Faruk Coşkun’a ziyareti nedeniyle teşekkür ettiler.