…
…
…
…
17 Eylül 2019, Salı Rize, Türkiye

İl Müdürümüz İdris Altuntaş “Haftaya Başlangıç” Toplantısında Hizmetlerimizi Anlattı


Vali Kemal Çeber Başkanlığında, Rize’deki kurumlar arasında iletişim ve koordinasyonu daha da geliştirmek amacıyla düzenlenen “Haftaya Başlangıç” toplantılarına devam ediliyor.

Rize’de ki kamu kurum ve kuruluşları arasında koordinasyon ve etkili iletişimin sağlanması amacıyla Rize Valisi Kemal Çeber Başkanlığında gerçekleştirilen “Haftaya Başlangıç” toplantılarının bu haftaki bölümünde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü İdris Altuntaş ve İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdür V. Yaşar Yıldız tarafından sunulan hizmetleri içerir birer sunum yapıldı.

Vali Çeber Başkanlığında düzenlenen toplantıya Vali Yardımcıları Abdullah Şen, Ahmet Dalkıran, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ümit Hüseyin Sarı, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, İl Jandarma Komutanı Albay Hakan Dedebağı, diğer kurum müdürleri ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından sunum yapıldığı bölüme Vali Çeber’in eşi Neslihan Ayan Çeber’de katıldı.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü İdris Altuntaş, çalışmalar hakkında toplantıya katılanlara sunum yaparak bilgilendirdi.

Vali Kemal Çeber Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü çalışma alanının geniş ve bir o kadarda önemli hizmetleri gerçekleştirdiğini ifade ederek çalışanlara başarılar diledi.