…
…
…
…
27 Şubat 2020, Perşembe Rize, Türkiye

Sayın Valimiz, Türkiye 1.si Yusuf Caner Atacihan’ı Makamında Kabul Etti


Rize Valimiz Kemal Çeber Masa Tenisi Türkiye 1. si olan  Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi 10. Sınıf öğrencisi Yusuf Caner Atacihan’ı makamında kabul etti.

3 Şubat 2020 tarihinde Antalya’da düzenlenen Türkiye Şampiyonasında Masa Tenisi alanında 49 ilden 430 özel sporcu arasından birinci gelerek altın madalya kazanan Yusuf Cihan Atasever’i Vali Çeber makamında kabul etti. Gerçekleştirilen ziyarette Türkiye 1.si Atasever’e Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü İdris Altuntaş ile İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Koçak da eşlik etti.

Vali Çeber gerçekleştirilen ziyarette öğrencimiz Yusuf Cihan Atasever ile gurur duyduğunu ifade ederek; “Bizlere bu gururu yaşatan Yusuf evladımızı gönülden tebrik ediyorum. Özel evlatlarımızın kazandıkları her başarı bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor ve gururlandırıyor. Özel gençlerimizin spor yapmasına  verilen destek de her geçen gün artmakta. Bunun sonucu olarak ilimizde ve ülkemizde de başarılar bu doğrultuda artmaya devam etmektedir.  Bu vesile ile öncelikli olarak Türkiye 1. Olarak bizleri gururlandıran Yusuf evladımızı tekrar kutluyor, ve bu başarının elde edilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi