…
…
…
…
…
…
11 Mart 2020, Çarşamba Rize, Türkiye

Valimiz Kemal Çeber, Fındıklı Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezimizi Ziyaret Etti


Rize Valisi Kemal Çeber, Fındıklı ilçesine gerçekleştirmiş olduğu ziyarette İl Müdürlüğümüze bağlı Fındıklı Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezimizi ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette Vali Çeber, Bakım ve Rehabilitasyon merkezinde hizmet alan yaşlılarla ilgilenerek bolca sohbet etti.

Vali Çeber, büyüklerimizle bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, “ Biz çok güzel bir kültürde yetişen insanlarız. Bizim kültürümüzde büyüklerimize hizmet etmek, onları ziyaret etmek, sorunları ile ilgilenmek ve saygıda kusur etmemek vardır. Buradaki büyüklerimizde bizleri çok hoş karşıladılar. Onlarla bir arada olmak, vakit geçirmek çok önemli. Bu vesile ile başta burada çalışıp onlara yardımcı olan arkadaşlarımız olmak üzere, buradaki büyüklerimizi ziyaret eden, onlara kendilerini yalnız hissettirmeyen herkese teşekkür ediyorum. “dedi.

Vali Çeber’e gerçekleştirmiş olduğu ziyarette, Fındıklı Kaymakamı İbrahim Güneş, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, İl Jandarma Komutanı Albay Hakan Dedebağı, İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Koçak,  Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü İdris Altuntaş ve Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Cafer Küçükmustafa eşlik etti.