…
…
…
18 Ocak 2019, Cuma Ankara, Türkiye

Genel Müdür Çelenk, Tedavi Gören Gazilerimizi Ziyaret Etti


Şehit Yakınları ve Gaziler Genel Müdür V. Selim ÇELENK, Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören gazilerimizi ziyaret etti.

Devletin bekası için düşünmeden hayatlarını ortaya koydukları esnada yaralanan kahraman gazilerimiz, tedavi altına alındıkları Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Genel Müdürlüğümüzce ziyaret edildi. Odalarında tedavi gören bütün gaziler, samimi duygularını ifade ederek devletimizden ve yapılan çalışmalardan memnun olduklarını, her geçen gün verilen yeni imkânlarla huzur içinde yaşadıklarını belirterek devletimizin güçlenerek bütün hain planlardan kurtulup geleceğe umutla bakabilmemiz için her daim fedakarca çalışan başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerini ilettiler.

Genel Müdür V. Selim ÇELENK de gazilerle yaptığı sohbette şehit yakınlarımız ve gazilerimizin hizmetinde olmaktan büyük bir onur duyduklarını, onların dualarının bereketiyle heyecan ve azimle çalıştıklarını belirterek Sayın Bakanımız Zehra Zümrüt SELÇUK Hanımefendinin selam ve şifa dileklerini iletti.