23 Aralık 2019, Pazartesi

Sürekli İşçi Alım Sonuçları Açıklandı


Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı taşra teşkilatı il müdürlükleri ve sosyal hizmet kuruluşlarında çalıştırılmak üzere 4857 sayılı İş Kanunu esasları kapsamı ile 09/08/2009 tarihli ve 27314 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde sürekli işçi kadrosunda çalıştırılmak üzere belirsiz süreli sürekli işçi alımı amacıyla İl Müdürlüğümüze verilen 1 (bir) sürekli işçi (temizlik) alımı yetkisi için İl Müdürlüğünde 20.12.2019 tarihinde gerçekleştirilen sözlü sınava katılan 4 (dört) kişiden sınavı kazanan 1 asıl ve 3 yedek işçinin isimleri aşağıda ilan edilmiştir.

Yapılan sözlü sınav sonucunda asıl ve yedek olarak başarılı olan adaylar İl Müdürlüğümüz internet sitesinde ilan edilmiş olup, adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Adaylar, sözlü sınav sonuçlarının açıklanmasından itibaren 3 (üç) iş günü içinde Sınav Kuruluna itiraz edebilir. T.C. Kimlik numarası, adı, soyadı, imza ve adresi olmayan dilekçeler, faks, posta veya e-posta yoluyla yapılan itirazlar ile süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.

İlanen duyurulur.

 

20.12.2019 TARİHİNDE YAPILAN

4/D SÜREKLİ İŞÇİ (TEMİZLİK) SÖZLÜ SINAV SONUÇLARI:

 

ADAYIN

ADI SOYADI

Sözlü  Sınava Katıldı/Katılmadı

BAŞARI SIRASI

SONUÇ(Asıl/Yedek)

 
 

Özge AVCI

Katıldı

1

Kazandı (Asıl)

 

Nagihan KAHRİMAN

Katıldı

2

Kazandı Yedek 1

 

Cemile YILDIRIM

Katıldı

3

Kazandı Yedek 2

 

Erdoğan AKBULUT

Katıldı

4

Kazandı Yedek 3